B82422A3821K100
EPCOSEPCOS
B82422A3821K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422A3821K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 140MA 2.5 OHM
Ngā Rauemi: B82422A3821K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422A3821K100
Tau Wae B82422A3821K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 140MA 2.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354800 pcs Pepa Raraunga B82422A3821K100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 22 @ 30MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-1720-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 820nH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 240MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 140mA