B82422A3681J108
EPCOSEPCOS
B82422A3681J108 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422A3681J108
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 145MA 2.4 OHM
Ngā Rauemi: B82422A3681J108.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422A3681J108
Tau Wae B82422A3681J108 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 145MA 2.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 324866 pcs Pepa Raraunga B82422A3681J108.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 22 @ 30MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 680nH
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 280MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 2.4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 145mA I teie nei - Maama -