B82144A2822J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82144A2822J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: B82144A2822J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82144A2822J000
Tau Wae B82144A2822J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218647 pcs Pepa Raraunga B82144A2822J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LBC
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa B82144A2822J
B82144A2822J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor Axial