B82144A2684J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82144A2684J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 240MA 2.8 OHM TH
Ngā Rauemi: B82144A2684J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82144A2684J000
Tau Wae B82144A2684J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 240MA 2.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149580 pcs Pepa Raraunga B82144A2684J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LBC
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-77012-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA