B78148E1153K000
EPCOSEPCOS
B78148E1153K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78148E1153K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 1.6A 230 MOHM TH
Ngā Rauemi: B78148E1153K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78148E1153K000
Tau Wae B78148E1153K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 1.6A 230 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419899 pcs Pepa Raraunga B78148E1153K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC+
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-6963-2
B78148E1153K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 230 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.6A
I teie nei - Maama 1.45A