B78148E1151M000
EPCOSEPCOS
B78148E1151M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78148E1151M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 6.5A 17 MOHM TH
Ngā Rauemi: B78148E1151M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78148E1151M000
Tau Wae B78148E1151M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 6.5A 17 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308861 pcs Pepa Raraunga B78148E1151M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC+
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-6951-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 650MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 17 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max Whakatauranga onamata 6.5A
I teie nei - Maama 14.5A