B72241L0461K100
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72241L0461K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 50KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: B72241L0461K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72241L0461K100
Tau Wae B72241L0461K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 50KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7490 pcs Pepa Raraunga B72241L0461K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Ētahi Ingoa B72241L 461K100
B72241L461K100
B72241L461K100-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 960J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 50kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 50kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1kHz