B72241L0421K100
EPCOSEPCOS
B72241L0421K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72241L0421K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 50KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72241L0421K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72241L0421K100
Tau Wae B72241L0421K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 50KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7317 pcs Pepa Raraunga B72241L0421K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Encased Disc
Ētahi Ingoa 495-3442
B72241L 421K100
B72241L421K100
LS41K420QP
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 910J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 50kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc I teie nei - Te tere 50kA
Capacitance @ Frequency 1800pF @ 1kHz