B72240B0131K001
EPCOSEPCOS
B72240B0131K001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240B0131K001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240B0131K001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240B0131K001
Tau Wae B72240B0131K001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4397 pcs Pepa Raraunga B72240B0131K001.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 495-1454
B40K130
B72240B 131K 1
B72240B 131K 1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 310J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 5600pF @ 1kHz