| Tau Wae | B72232B0421K001 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 680V 25KA CHASSIS | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6076 pcs | Pepa Raraunga | B72232B0421K001.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 680V | Varistor Voltage (Min) | 612V |
| Varistor Voltage (Max) | 748V | Raupapa | HighE |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Encased Disc |
Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 560V |
| Maximum AC Volts | 420V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Energy | 600J | Whakaahuatanga Taipitopito | 680V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc |
| I teie nei - Te tere | 25kA | Capacitance @ Frequency | 1300pF @ 1kHz |