B72220S0500K551
EPCOSEPCOS
B72220S0500K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72220S0500K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: B72220S0500K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72220S0500K551
Tau Wae B72220S0500K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195649 pcs Pepa Raraunga B72220S0500K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa StandarD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa 495-5971-2
B72220S 500K551
B72220S500K551
B72220S500K551-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 27J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 3800pF @ 1kHz