B72220S0421K551
EPCOSEPCOS
B72220S0421K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72220S0421K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 8KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: B72220S0421K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72220S0421K551
Tau Wae B72220S0421K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 8KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80882 pcs Pepa Raraunga B72220S0421K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa StandarD
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa 495-6541-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 175J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 8kA
Capacitance @ Frequency 550pF @ 1kHz