B72214W2321K101
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214W2321K101
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua 14MM, 320V , THERMO-FUSED TYPE,
Ngā Rauemi: B72214W2321K101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214W2321K101
Tau Wae B72214W2321K101 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga 14MM, 320V , THERMO-FUSED TYPE, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90755 pcs Pepa Raraunga B72214W2321K101.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa ThermoFuse™, NT
Paa / Case Disc 17mm Ētahi Ingoa 495-77228
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 136J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 370pF @ 1kHz