B72214U2511K501
EPCOSEPCOS
B72214U2511K501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214U2511K501
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua 14MM, 510V , 125 DEG.C OPERATING
Ngā Rauemi: B72214U2511K501.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214U2511K501
Tau Wae B72214U2511K501 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga 14MM, 510V , 125 DEG.C OPERATING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130137 pcs Pepa Raraunga B72214U2511K501.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa AdvanceD SNF
Paa / Case Disc 14mm Ētahi Ingoa 495-77209
SNF14K510E2S5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Maximum DC Volts 670V Maximum AC Volts 510V
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 165J Whakaahuatanga Taipitopito 820V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 5kA Capacitance @ Frequency 240pF @ 1kHz