B72214S1140K551
EPCOSEPCOS
B72214S1140K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S1140K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S1140K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S1140K551
Tau Wae B72214S1140K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103199 pcs Pepa Raraunga B72214S1140K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa 495-6523-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 16V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 4.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 1kA
Capacitance @ Frequency 10pF @ 1kHz