B72214S1140K251
EPCOSEPCOS
B72214S1140K251 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S1140K251
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S1140K251.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S1140K251
Tau Wae B72214S1140K251 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130166 pcs Pepa Raraunga B72214S1140K251.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa StandarD
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 16V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 4.0J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 1kA Capacitance @ Frequency 10pF @ 1kHz