B65887E0315A087
Hua Hua
Tau Wae: B65887E0315A087
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65887E0315A087.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65887E0315A087
Tau Wae B65887E0315A087 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24397 pcs Pepa Raraunga B65887E0315A087.pdf
Whānui 19.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato RM 14 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65887E 315A 87
B65887E315A87
B65887E315A87-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 170 Tuhinga N87
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 42.20mm
Teitei 15.10mm Putanga -