B65887E0160A041
EPCOSEPCOS
B65887E0160A041 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65887E0160A041
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE RM 160NH N41 2PCS
Ngā Rauemi: B65887E0160A041.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65887E0160A041
Tau Wae B65887E0160A041 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 25157 pcs Pepa Raraunga B65887E0160A041.pdf
Whānui 19.00mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato RM 14 Raupapa B65887
Ētahi Ingoa 495-5332
B65887E 160A 41
B65887E160A41
B65887E160A41-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 170 Tuhinga N41
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 42.20mm
Tautuhi Inanga (Al) 160nH Teitei 15.10mm