B65857A0250J038
Hua Hua
Tau Wae: B65857A0250J038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EPX 250NH T38 2PCS
Ngā Rauemi: B65857A0250J038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65857A0250J038
Tau Wae B65857A0250J038 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 138807 pcs Pepa Raraunga B65857A0250J038.pdf
Whānui 9.00mm Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato EPX 7 x 9 Raupapa B65857A
Ētahi Ingoa B65857A 250J 38
B65857A250J38
B65857A250J38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 13.9 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 9.40mm
Tautuhi Inanga (Al) 250nH Teitei 3.75mm