B65857A0040A038
Hua Hua
Tau Wae: B65857A0040A038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65857A0040A038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65857A0040A038
Tau Wae B65857A0040A038 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144626 pcs Pepa Raraunga B65857A0040A038.pdf
Whānui 9.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EPX 7 x 9 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65857A 40A 38
B65857A40A38
B65857A40A38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 13.9 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 9.40mm
Teitei 3.75mm Putanga -