B65843P0250J038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65843P0250J038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EPO 250NH T38 2PCS
Ngā Rauemi: B65843P0250J038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65843P0250J038
Tau Wae B65843P0250J038 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 120511 pcs Pepa Raraunga B65843P0250J038.pdf
Whānui 7.40mm Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato EPO 13 Raupapa B65843P
Ētahi Ingoa B65843P 250J 38
B65843P250J38
B65843P250J38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 14.9 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Te roa 12.80mm
Tautuhi Inanga (Al) 250nH Teitei 6.50mm