B65815E0250A041
EPCOSEPCOS
B65815E0250A041 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65815E0250A041
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE RM 250NH N41 2PCS
Ngā Rauemi: B65815E0250A041.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65815E0250A041
Tau Wae B65815E0250A041 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 43857 pcs Pepa Raraunga B65815E0250A041.pdf
Whānui 16.10mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato RM 12 Raupapa B65815
Ētahi Ingoa 495-5294
B65815E 250A 41
B65815E250A41
B65815E250A41-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 125 Tuhinga N41
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 37.60mm
Tautuhi Inanga (Al) 250nH Teitei 12.30mm