B65815E0063A087
Hua Hua
Tau Wae: B65815E0063A087
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65815E0063A087.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65815E0063A087
Tau Wae B65815E0063A087 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38989 pcs Pepa Raraunga B65815E0063A087.pdf
Whānui 16.10mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato RM 12 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65815E 63A 87
B65815E63A87
B65815E63A87-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 125 Tuhinga N87
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 37.60mm
Teitei 12.30mm Putanga -