B65531D0250A048
EPCOSEPCOS
B65531D0250A048 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65531D0250A048
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
Ngā Rauemi: B65531D0250A048.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65531D0250A048
Tau Wae B65531D0250A048 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 79534 pcs Pepa Raraunga B65531D0250A048.pdf
Whānui - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato P 11 x 7 Raupapa B65531
Ētahi Ingoa 495-5119
B65531D 250A 48
B65531D250A48
B65531D250A48-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga N48 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tautuhi Inanga (Al) 250nH Teitei 3.30mm
Putanga Gapped Whakaoti Uncoated
Te Mahinga Pumau (μe) 199 Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 253
Te roa o te roa (te) mm 15.9 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 15.9
Taimana 11.30mm Momo Pene P (Pot Core)