B65531D0025A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65531D0025A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS
Ngā Rauemi: B65531D0025A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65531D0025A001
Tau Wae B65531D0025A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71552 pcs Pepa Raraunga B65531D0025A001.pdf
Whānui - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato P 11 x 7 Raupapa B65531
Ētahi Ingoa B65531D 25A 1
B65531D25A1
B65531D25A1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga K1 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Permeability Tuatahi (μi) 80 Tautuhi Inanga (Al) 25nH
Teitei 3.30mm Putanga Gapped
Whakaoti Uncoated Te Mahinga Pumau (μe) 20
Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 253 Te roa o te roa (te) mm 15.9
Te Painga Mahinga (Ae) mm² 15.9 Taimana 11.30mm