B59407A0115A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59407A0115A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402
Ngā Rauemi: B59407A0115A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59407A0115A062
Tau Wae B59407A0115A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216376 pcs Pepa Raraunga B59407A0115A062.pdf
Raupapa Automotive, AEC-Q200, B59407 Te Tangata Tangata ±25%
Resistance @ 25 ° C 470 Ohms Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa B59407A 115A 62
B59407A115A62
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0402 (1005 Metric)