B59404A0130A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59404A0130A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 10K OHM 50% 0402
Ngā Rauemi: B59404A0130A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59404A0130A062
Tau Wae B59404A0130A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 10K OHM 50% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230263 pcs Pepa Raraunga B59404A0130A062.pdf
Raupapa - Te Tangata Tangata ±50%
Resistance @ 25 ° C 10 kOhms Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa B59404A 130A 62
B59404A130A62
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 10 kOhms 0402 (1005 Metric)