B58031I7504M002
EPCOSEPCOS
B58031I7504M002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58031I7504M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.5UF 700V SMD
Ngā Rauemi: 1.B58031I7504M002.pdf2.B58031I7504M002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58031I7504M002
Tau Wae B58031I7504M002 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 0.5UF 700V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 19572 pcs Pepa Raraunga 1.B58031I7504M002.pdf2.B58031I7504M002.pdf
Putanga - Kua tohua 700V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.427" L x 0.309" W (10.84mm x 7.85mm) Raupapa Ceralink™ LP