B58031I5105M002
EPCOSEPCOS
B58031I5105M002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58031I5105M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 500V SMD
Ngā Rauemi: 1.B58031I5105M002.pdf2.B58031I5105M002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58031I5105M002
Tau Wae B58031I5105M002 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 500V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11931 pcs Pepa Raraunga 1.B58031I5105M002.pdf2.B58031I5105M002.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.427" L x 0.309" W (10.84mm x 7.85mm) Raupapa Ceralink™ LP
Ratonga AEC-Q200 Packaging Strip
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 495-6707
495-6707-1-ND
B58031I5105M 2
B58031I5105M 2
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara L-Lead
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, Low Profile, High Temperature Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor Nonstandard SMD
Te kaha 1µF Nga tono Automotive, SMPS Filtering