B57881S0303F000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57881S0303F000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K DISC
Ngā Rauemi: B57881S0303F000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57881S0303F000
Tau Wae B57881S0303F000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 89432 pcs Pepa Raraunga B57881S0303F000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 30k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 100mW
Packaging Bulk Paa / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Ētahi Ingoa B57881S 303F
B57881S303F
B57881S303F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 30k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3964K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%