B57881S0212F051
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57881S0212F051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERM NTC 2.1KOHM 3560K DISC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57881S0212F051
Tau Wae B57881S0212F051 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 89042 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 2.1k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 100mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Ētahi Ingoa B57881S 212F 51
B57881S212F51
B57881S212F51-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 2.1k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3560K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%