B43693A2686Q7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43693A2686Q7
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 250V AXIAL
Ngā Rauemi: B43693A2686Q7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43693A2686Q7
Tau Wae B43693A2686Q7 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 250V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27345 pcs Pepa Raraunga B43693A2686Q7.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Raupapa B43693 Ripple Current @ High Frequency 2.41A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B43693A2686Q007 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 750 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 750 mOhm @ 100Hz Te kaha 68µF