B43693A2226Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43693A2226Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
Ngā Rauemi: B43693A2226Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43693A2226Q001
Tau Wae B43693A2226Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 250V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67755 pcs Pepa Raraunga B43693A2226Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
Raupapa B43693 Ripple Current @ High Frequency 2.27A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B43693A2226Q 1
B43693A2226Q1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 510 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.3 Ohm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2.3 Ohm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C
Te kaha 22µF Nga tono Automotive