B43501E0277M002
Hua Hua
Tau Wae: B43501E0277M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: B43501E0277M002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43501E0277M002
Tau Wae B43501E0277M002 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17828 pcs Pepa Raraunga B43501E0277M002.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ētahi Ingoa B43501E 277M 2
B43501E277M2
B43501E277M2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 590 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 490 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose