B43501E0227M000
Hua Hua
Tau Wae: B43501E0227M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: B43501E0227M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43501E0227M000
Tau Wae B43501E0227M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25597 pcs Pepa Raraunga B43501E0227M000.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.46A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43501E 227M
B43501E227M
B43501E227M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 730 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 600 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose