B41689A5138Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41689A5138Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1300UF 25V AXIAL
Ngā Rauemi: B41689A5138Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41689A5138Q001
Tau Wae B41689A5138Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45521 pcs Pepa Raraunga B41689A5138Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Raupapa B41689 Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41689A5138Q1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 39 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 435 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 435 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Te kaha 1300µF