B37931K0223K060
EPCOSEPCOS
B37931K0223K060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37931K0223K060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: B37931K0223K060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37931K0223K060
Tau Wae B37931K0223K060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4759 pcs Pepa Raraunga B37931K0223K060.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa B37931K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa B37931K 223K 60
B37931K223K60
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.022µF