B37930K5820J060
EPCOSEPCOS
B37930K5820J060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37930K5820J060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 82PF 50V NP0 0603
Ngā Rauemi: B37930K5820J060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37930K5820J060
Tau Wae B37930K5820J060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 50V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4215 pcs Pepa Raraunga B37930K5820J060.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa B37930K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa B37930K5820J 60
B37930K5820J60
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 82pF