B37921C9104K60
EPCOSEPCOS
B37921C9104K60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37921C9104K60
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37921C9104K60
Tau Wae B37921C9104K60 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4698 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.020" (0.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa B37921C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 495-3265-2
B37921C9104K 60
B37921C9104K060
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.1µF