B37920K5820J060
EPCOSEPCOS
B37920K5820J060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37920K5820J060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 82PF 50V NP0 0402
Ngā Rauemi: B37920K5820J060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37920K5820J060
Tau Wae B37920K5820J060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 50V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5050 pcs Pepa Raraunga B37920K5820J060.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa B37920K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa B37920K5820J 60
B37920K5820J60
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 82pF