B32914A4334M189
EPCOSEPCOS
B32914A4334M189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32914A4334M189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32914A4334M189
Tau Wae B32914A4334M189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5358 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 760V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32914 Ratonga X1
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.33µF