B32914A4105M000
EPCOSEPCOS
B32914A4105M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32914A4105M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 760VDC RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32914A4105M000
Tau Wae B32914A4105M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 760VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4759 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 760V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32914 Ratonga X1
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-3929
B32914A4105M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono EMI, RFI Suppression