B32778G0406K000
EPCOSEPCOS
B32778G0406K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32778G0406K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32778G0406K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32778G0406K000
Tau Wae B32778G0406K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 10% 1.1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5608 pcs Pepa Raraunga B32778G0406K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1100V (1.1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa B32778
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3937
B32778G 406K
B32778G0406K
B32778G406K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 40µF Nga tono DC Link, DC Filtering