B32778G0406J000
EPCOSEPCOS
B32778G0406J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32778G0406J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: B32778G0406J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32778G0406J000
Tau Wae B32778G0406J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4031 pcs Pepa Raraunga B32778G0406J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1100V (1.1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa B32778
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa B32778G 406J
B32778G406J
B32778G406J-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 40µF Nga tono DC Link, DC Filtering