B32654A3275K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32654A3275K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32654A3275K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32654A3275K000
Tau Wae B32654A3275K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81646 pcs Pepa Raraunga B32654A3275K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32654 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32654A3275K
B32654A3275K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.7µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT