B32654A3225J000
EPCOSEPCOS
B32654A3225J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32654A3225J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32654A3225J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32654A3225J000
Tau Wae B32654A3225J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85830 pcs Pepa Raraunga B32654A3225J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm) Raupapa B32654
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32654A3225J
B32654A3225J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 2.2µF