B32652A2221K000
Hua Hua
Tau Wae: B32652A2221K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 10% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32652A2221K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32652A2221K000
Tau Wae B32652A2221K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 10% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301549 pcs Pepa Raraunga B32652A2221K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32652 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32652A2221K
B32652A2221K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 220pF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber