B32652A2221J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32652A2221J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32652A2221J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32652A2221J189
Tau Wae B32652A2221J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194831 pcs Pepa Raraunga B32652A2221J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32652 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 220pF