B32621A5473K000
EPCOSEPCOS
B32621A5473K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A5473K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 160VDC RAD
Ngā Rauemi: B32621A5473K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A5473K000
Tau Wae B32621A5473K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 160VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267539 pcs Pepa Raraunga B32621A5473K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa B32621
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32621A5473K
B32621A5473K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.047µF