B32621A5224J289
EPCOSEPCOS
B32621A5224J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A5224J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 160VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32621A5224J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A5224J289
Tau Wae B32621A5224J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 160VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177652 pcs Pepa Raraunga B32621A5224J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa B32621
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Pulse, DV/DT